Archiwa miesięczne: Maj R


OBÓZ BALETOWY W PORONINIE

OBÓZ BALETOWY W PORONINIE

18-27.08.2020 ODBĘDZIE SIĘ W PLANOWANYM TERMINIE
WARUNKIEM REZERWACJI MIEJSCA JEST WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI 400 ZŁ

UWAGA ZMIANA NUMERU KONTA
F.H.U MARBEST ul. Jabłeczna 29 50-539 Wrocław

37 1050 1575 1000 0091 1778 7425

Informację Stępień Małgorzata tel. 600320515

TERMINY KOLEJNYCH WPŁAT

II RATA – 600 ZŁ – 30 maja 2020
III RATA – 690 ZŁ – 30 czerwca 2020

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZASAD ORGANIZACJI OBOZU PRZEKAŻE PAŃSTWU PO PODANIU ROZPPRZĄDZEŃ.


PLAN ZAJĘĆ NA CZERWIEC

PLAN  ZAJĘĆ NA CZERWIEC

GRUPA A (1)

Bral, Jurewicz, Lis, Wróbel, Raczyk, Turniak, Kes, Górzyńska, Majtyka, Szczepańska.

GRUPA A (2)

Korgiel, Ćwik, Kubera, Kokot, Prostak, Zdziebło, Antosz, Hotłoś, Łosińska, Kowal, Kozłowska.

GRUPA B1 (1)

Szanfisz, Kuśmierska, Grabowska, Razik, Zwolińska, Maksalion, Jaromenko, Ivanko, Komar, Kuchciak, Sahal

GRUPA B1 (2)

Gaweł – Karwatka, Kasner, Dudar, Skraburska, Kozak, Dyś, Buciacki, Pluta, Kowalczyk Martyna, Kowalczyk Maja, Hałaj

GRUPA B2 (1)

Homa, Foks, Kamińska, Małyga, Wąsowicz, Zięba, Kiwińska, Mikuliak, Zawadka, Kosędiak, Misztowt, Mejsner, Korgiel.

GRUPA B2 (2)

Burzyńska, Galińska, Banasiak, Likhonosowa, Pokrywka, Skuza, Miroshnychenko, Pęczkowska, Kępińska, Ciołek, Bialas, Skolasińska, Dobroć, Staruchowicz.

GRUPA C (1)

Ditrich, Lisiecka, Kostowska, Prajzner, Witkowska, Jachnik, La Fontaine, Ditrich Gabryś, Karwicka, Karwat.

GRUPA C (2)

Joachimiak, Bielawska, Moździeń, Lasenko, Bosek, Mrzygłód, Staniszeska, Antosz.

GRUPA D (1)

Pokrywka, Ziajkiewicz, Karwat, Pawłowska, La Fontaine, Walus, Bas, Jachnicka, Koltonowicz, Nosenko, Zaikina.

PLAN ZAJĘĆ POSZCZEGÓLNYCH GRUP

PONIEDZIAŁEK
15.00-16.00 GRUPA C (2)
16.00-17.00 GRUPA b2 (1)
17.00-18.00 GRUPA b1 (2)
18.00-19.00 GRUPA A (1)

WTOREK
15.00-16.00 GRUPA C (1)
16.00-17.00 GRUPA D
17.00-18.00 GRUPA B2 (2)
18.00-19.00 GRUPA B1 (1)

ŚRODA
15.00-16.00 GRUPA C (2)
16.00-17.00 GRUPA B2 (1)
17.00-18.00 GRUPA B1 (2)
18.00-19.00 GRUPA A (2)

CZWARTEK
15.00-16.00 GRUPA C (1)
16.00-17.00 GRUPA D
17.00-18.00 GRUPA B2 (2)
18.00-19.00 GRUPA B1 (1)

PIĄTEK
15.00-16.00 GRUPA C (1,2)
16.00-17.00 GRUPA B2 (1)
17.00-18.00 GRUPA B1 (2)
18.00-19.00 GRUPA A (1)

SOBOTA
12.00-13.00 GRUPA B2 (2)
13.00-14.00 GRUPA B1 (1)
14.00-15.30 GRUPA A (1)
15.30-17.30 GRUPA A (2)