Ania


Zakończenie roku 2020/2021

Zakończyliśmy rok ciężkiej pracy, w warunkach innych niż dotychczas – z obostrzeniami, przymusowymi przerwami, ale ciągle z uśmiechami na twarzy.

W przeciwieństwie do lat poprzednich nie było występów na wielkiej scenie, ale za to przed najwspanialszą i najważniejszą publicznością – przed najbliższymi.

Docenieni oklaskami i po odebraniu dyplomów zaczynamy zasłużone wakacje – czas odpoczynku.

Dziękujemy i do zobaczenia na obozie!


Osiągnięcia naszych uczniów na Międzynarodowych Konfrontacjach Baletowych w Kołobrzegu 2021 r.

Kategoria solo 12-13 lat
1 miejsce Wąsowicz Zofia
Kategoria SD 7-9 lat
1 miejsce Ditrich Dagmara i Ditrich Gabriel
Kategoria SD III
1 miejsce Zofia Wąsowicz i Mila Kiwińska
Kategoria ZM 7-9 lat
1 miejsce „Taniec z parasolkami”
Kategoria taniec charakterystyczny 10-11 lat
1 miejsce „Taniec hiszpański” Misztoft Igor, Bialas Anna, Dobroć Maja
Kategoria ZM 10-13 lat
1 miejsce „Małe baleriny”
Kategoria ZM 19+
1 miejsce „Nimfy”
Kategoria DZ 10-13 lat
1 miejsce „Klasyczny Divertisment”
Kategoria solo 12-13 lat
2 miejsce Kiwińska Mila
Kategoria solo 14-15 lat
2 miejsce Szanfisz Pola
Kategoria Trio 12-13 lat
2 miejsce „Trio klasyczne” Hanna Choma, Oliwia Kamińska, Anna Maria Mykuliak
Kategoria Kwartet 14-15 lat
2 miejsce „Polka Trisch Trasch” Alicja Razik, Alicja Zwolińska, Hanna Kuśmierska, Kinga Grabowska
Kategoria ZM 10-13 lat
2 miejsce „Walc”
Kategoria ZM 14-16 lat
2 miejsce „Pizzicato”
Kategoria ZD 10-13 lat
2 miejsce „Polka”
Kategoria solo 10-11 lat
3 miejsce Ditrich Dagmara
Kategoria solo 14-15 lat
3 miejsce Kuśmierska Hanna
Kategoria SD I 7-9 lat
3 miejsce Karwat Barbara i Janiszewska Aleksandra
Kategoria ZD 10-13 lat
3 miejsce „Annen Polka”
Wszystkim Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!! ♥️

Nabór dzieci na nowy rok szkolny 2021/2022

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 10 lat oraz dzieci, które wcześniej miały zajęcia baletowe.
31.08.2021 (wtorek) od 17.00-18.00
W każdy wtorek i czwartek zapisy do końca miesiąca od godziny 16.00
Serdecznie Zapraszamy!

Eliminacje na konkurs Dance World Cup 2020

Nagroda specjalna uznana dla Kamili Bral.

Kategoria mini

Duet
pizzicato – Dagmara Ditrich, Aleksandra Zając 1 miejsce
Grupa Annen polka 1 miejsce

Kategoria children

Solo
Zofia Wąsowicz 1 miejsce
Martyna Małyga 2 miejsce

Duet
Karnawał wenecki – Zofia Wąsowicz, Martyna Małyga 1 miejsce

Duża grupa
Taniec godzin 1 miejsce
Walc 2 miejsce

Mała grupa
Pizzicato 1 miejsce
Minuet 2 miejsce

Kategoria KSE

Amelia Antosz 3 miejsce

Kategoria Junior

Solo
Marta Wróbel 1 miejsce

Kategoria (nie) repertuar

Solo
Sylwia Kubera 2 miejsce

Kategoria duża grupa

Hooked on Czajkowski 1 miejsce
Taniec współczesny grupa Riwer 1 miejsce
Duet Chopin Hanna Jurewicz, Gabriela Majtyka 3 miejsce

Kategoria senior

Trio Hanna Raczyk, Barbara Turniak, Aleksandra Kes 2 miejsce

Kategoria duża grupa
Allegro 1 miejsce

Wszystkich uczestnikom w eliminacjach na konkursie DWC ogromne gratulacje i dalszych sukcesów!

Szkoła Baletowa Capitol Givi i Alla Abesadze.